+421 905 428 603kurz@korculovanie.eu

Kurz korčuľovania pre deti a mládež vo veku od 4 do 18 rokov

Ponúkame Vám kurz korčuľovania pre dievčatá a chlapcov do 18 rokov Kurz je zameraný  – pre úplných začiatočníkov od veku 4 rokov vyššie. Hravou formou sa úplní začiatočníci naučia padať a vstávať, štvornožkovať a šmýkať sa po ľade, cupitať, bežať a kĺzať sa po ľade, zohýbať kolienka a jazdiť na oboch nohách a neskôr dokonca aj na jednej nohe.

Celý text

KORČUĽOVANIE V DOPOLUDŇAJŠÍCH HODINÁCH

KORČUĽOVANIE V DOPOLUDŇAJŠÍCH HODINÁCH     Chcete sa naučiť korčuľovať, prípadne zdokonaliť si svoje korčuliarske umenie, alebo len tak si samostatne zakorčuľovať ? Máte doobeda voľno, čas a chuť ? Tak neváhajte a využite možnosť korčuľovania v doobedňajších hodinách na 1/3 ľadovej plochy na zimnom štadióne CROW aréna v Košiciach. Ponuka platí pre deti ale aj dospelých vo veku…

Celý text

Zdokonaľovací kurz korčuľovania pre hokejistov

Je to kurz určený mladým hokejistom. Chcete mať z Vášho syna dobrého hokejistu? Aby sa zdokonalil v samotnej technike korčuľovania, ktorá je pre hokej veľmi potrebná ponúkame Vám zdokonaľovací kurz korčuľovania pre hokejistov. Nebojte sa – neoľutujete ……….. Budeme radi ak svojimi dlhoročnými skúsenosťami prispejeme k zlepšeniu kvality korčuľovania a výkonnosti Vašich detí.

Celý text